top of page
dousa.jpg

Jakub Douša

37 let, logistik, Mukařov

člen ODS, za Mukařov-sko, z.s.

VZDĚLÁNÍ:

Střední škola obchodu a služeb

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI:

Přes 10 let jsem se pohyboval v maloobchodě, zkušenosti jsem získal na vedoucích pozicích v rámci firem zabývajících se maloobchodním prodejem. Následně jsem se začal zabývat logistikou v různých firmách a nyní pracuji jako nákup junior a skladový logistik ve firmě, která se zabývá průmyslem 4.0 – automatizací. Ukázku naší současné práce

CO DĚLÁM, KDYŽ NEPRACUJI:

Mezi mé největší záliby patří příroda a včelaření, zahradničení, procházky se psem po zdejším okolí,zajímám se o udržitelnou biodiverzitu v přírodě (proto mám na zahradě ptačí budky, hmyzí hotel, úkryt pro ježky a žáby, skalku pro ještěrky, jezírko jako zdroj vody pro hmyz a ptactvo).

JÁ A SRBÍN:

Do Mukařova-Srbína jsem se nastěhoval v roce 2012. Nechtěl jsem kupovat nový dům ale dům, který má duši. Proto jsem koupil dům po paní Šabatkové. Mukařov jsem si jako místo, kde chci žít již natrvalo, vybral zejména kvůli okolní přírodě a zároveň výborné dostupností do Prahy. Velké plus je i občanská vybavenost.

PROČ KANDIDUJI:

Chtěl bych dále žít v obci, kde zeleně je více než betonu, ale zároveň to nebude na úkor občanské vybavenosti. Nesouhlasím se zavezením lomu na Žernovce. Podporuji zbudování Teencentra pro mladé. Důležité jsou pro mě i zdravé finance obce.

Moje články a názory:

DSC_2330.jpg
bottom of page