Ing. Dana Navrátilová

44 let, podnikatelka (film a reklama), Mukařov

nezávislý kandidát

VZDĚLÁNÍ:

Vystudovala jsem obor systémové inženýrství a informatika na Provozně ekonomické fakultě ČZU. Ovšem škola, která mi v životě dala nejvíc, je čtyřleté studium kineziologie a one brain, metody, která řeší problémy ukryté v našem podvědomí. 

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI:

Pracovala jsem na ekonomických a manažerských pozicích v pojištovnictví, v auditorských a soukromých firmách. Když jsem si pořídila rodinu, změnila jsem práci tak, abych měla více volného času. Založila jsem si v Praze kosmetické studio a téměř 12 let ho provozovala. Současně jsem začala pracovat s manželem u filmu, a to už mi zůstalo. Dlouhodobě se věnuji poradenství a vedení přednášek v oblasti kineziologie. 

CO DĚLÁM, KDYŽ NEPRACUJI:

Ráda maluji, v posledních pár letech hlavně na sklo a textil. Mám v oblibě venkovní sporty, lyže asi nejvíc, dále kolo, kooběžku, inline bruslení, windsurfing – nejradši dělám tyto aktivity s mojí dcerou. A miluji čtení - především z oboru new age a psychologie. 

JÁ A MUKAŘOV:

Přistěhovala jsem se do Mukařova před čtyřmi roky. Byla to vlastně náhoda, že jsme vhodný dům našli zrovna zde. Od té doby mě Mukařov stále znova a znova příjemně překvapuje, je to nádherné místo k žití. Myslím, že jsme s rodinou měli velké štěstí.

PROČ KANDIDUJI:

Mým největším zájmem je vytvořit prostor pro náctileté, kde by mohli trávit volný čas, s možností zábavy a sportu. Jak děti odrůstají, teenagerů v našich obcích přibývá a nemají zde kvalitní vyžití. Měli by mít místo, kde se mohou v klidu bavit se svými vrstevníky, a zároveň nebudou nikoho rušit. Dále chci rozvíjet spolupráci školy a akcí pro náctileté.

Moje články a názory:

Mukařov-sko, z.s.

IČO: 270 27 708

Na dolách 4, 251 62 Mukařov-Srbín

č. ú.  2501038911/2010

Kontakt:

info@mukarov-sko.cz

tel. 608 047 196

© 2018 Mukařov-sko, z.s., vytvořeno na platformě Wix.com