top of page
cadilova.jpg

PhDr. Kateřina Čadilová

54 let, projektová manažerka, Mukařov

Mukařov-sko, z.s.

VZDĚLÁNÍ:

Univerzita Karlova, obor vědecké informace a knihovnictví

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI:

Knihovnicí jsem byla naposled v roce 1999, a to v pražské Anglo-American College. Pak jsem pět let pomáhala našemu vstupu do Evropské unie v jejím informačním centru, a poté si vyzkoušela, jaké to je v lobbingu a public relations. Od poslední mateřské dovolené působím v neziskovém sektoru - jako koordinátorka Asociace regionálních značek (organizace podporující kvalitní místní výrobky), při přípravě národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn a v mukařovském mateřském a posledních třech letech Kulturním a komunitním centru.

CO DĚLÁM, KDYŽ NEPRACUJI:

Spím... - a pak ráda chodím (nebo dokonce i velmi pomalu běhám) po lese, ryju se v hlíně, pletu, cestuji a ochutnávám ode všeho dobrého, pokud možno s lidmi, které mám ráda (a kteří se mnou musí mít velikou trpělivost).

JÁ A MUKAŘOV:

Do Mukařova jsem začala jezdit v roce 1974, rodiče se tu rozhodli postavit dům. Od roku 1976 jsem tu chodila do školy, pak na gymnázium do Říčan. Po svatbě jsem byla dvacet let jinde, ale od roku 2005 jsem zpět.
Jsem tedy "náplava druhé generace", nebo napůl Pražák, napůl Mukařovák. Líbí se mi, že to mám pět minut do lesa, i to, že tu znám čím dál víc zajímavých a aktivních lidí.

PROČ KANDIDUJI:

Obec potřebuje ke svému rozvoji dobrou infrastrukturu, udržované prostředí a také prostory, kde se mohou lidé potkávat a společně se bavit nebo něco tvořit. Svou roli vidím především ve zlepšování životního prostředí a vzhledu veřejných prostranství a v podpoře vzdělávacích, komunitních a sociálních aktivit, a také v efektivním nastavení procesů uvnitř úřadu i jeho komunikace navenek.

Moje články a názory:

DSC_2330.jpg
bottom of page