Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volební speciál časopisu Mukařov-sko

5. 10. 2014

casopis-special.jpgVážení spoluobčané,

s blížícími se volbami do zastupitelstva obce se opět setkáváme nad volebním speciálem časopisu Mukařov-sko, dvouměsíčníku, který Vás pravidelně již mnoho let informuje o dění v obci. Mohu jen opakovat, že když jsme Vás z tohoto místa oslovovali před 4 lety, slíbili jsme Vám, že budeme usilovat o to změnit naši obec k lepšímu ...

Nastal čas tzv. skládat účty a společně s Vámi si říci, zda se nám to podařilo a zda jsme naplnili náš tehdejší volební slogan „místo slibů výsledky“. I proto jsme pro Vás připravili toto mimořádné vydání, kde chceme připomenout nejen nejdůležitější změny, jimiž naše obce prošly, ale také Vám chceme představit náš program pro další volební období a samozřejmě i kandidáty do zastupitelstva, kteří jsou připraveni tento program realizovat.

casopis-special-obsah.jpgI nadále je ústředním mottem našeho programu zachování Mukařovska jako příjemného místa pro život, s úzkou vazbou na udržení a zachování nezničené přírody v blízkém okolí.

Za cíl jsme si však dali také rozvoj občanské vybavenosti, zlepšení bezpečnosti dopravy, ať již to byla realizace kruhového objezdu nebo zkvalitnění a rozšíření sítě chodníků, zkvalitnění zásobování pitnou vodou, zvyšování kapacity školských zařízení a další, pro občany důležité projekty. To vše samozřejmě provázené hospodárným využíváním veřejných prostředků.

A protože jsme v roce 2010 díky Vaší podpoře získali většinu míst v zastupitelstvu, dovolte nám na následujících stránkách seznámit Vás s výsledky naší práce v tomto volebním období a našimi cíli pro období následující.

Naše dlouholeté zkušenosti s prací pro obec, včetně znalosti pravidel získávání dotací, platných zákonů a systému fungování státní správy jsme se snažili maximálně zúročit, a věříme, že výsledky naší práce jsou vidět. Potěší nás, když i v následujícím volebním období od Vás obdržíme dostatečně silnou podporu v této práci pokračovat.

Děkuji a přeji Vám 1 0. a 1 1 . října šťastnou ruku.

 

Rudolf Semanský, místopředseda o.s. Mukařov-sko, starosta obce Mukařov
 

Speciální číslo časopisu - ke stažení

mukarovsko-banner250.jpg