Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neseďte doma a přijďte k volbám, ať už budete volit jakkoliv

9. 10. 2014

Milí sousedé z Mukařova, Srbína a Žernovky,

volebni-urna.jpgmáme za sebou vzrušené dny a týdny předvolební kampaně, která teď vyvrcholí v pátek a v sobotu 10.-11. října obecními volbami. Byly to dny a týdny, kdy bylo mnohé vyřčeno a napsáno, tu uvážlivě, tu možná trochu s horkou hlavou. Kampaně, která nám přinesla možnost zastavit se v každodenním běhu a uvědomit si, nač můžeme být pyšní, i co nám ještě chybí.

Kampaň se dělá pro Vás, voliče, abyste měli dost informací a mohli se správně rozhodnout. Měla by být vizitkou každého kandidáta, neboť rozhodnutím vstoupit do volebního klání se stává součástí veřejného prostoru a je správné po něm chtít vysvětlit, co je zač a co se dá od něj čekat v případě, že bude zvolen.

vahy.gifPevně věřím, že jste si jako voliči sami pro sebe jednotlivé kampaně zhodnotili a rozhodnete se nejen podle toho, koho bylo v posledních dnech nejvíce slyšet, ale i podle toho, s kým jste se v posledních letech setkávali a komu věříte, že je schopen dále rozvíjet to, co se v posledních osmi letech na Mukařovsku podařilo, zdárně dokončit momentálně rozpracované projekty (a není jich málo – vodovodem Regionu Jih počínaje, přes rozestavěnou přístavbu školy, až třeba po plánovanou výstavbu chodníků na Žernovce), a pro další léta zaručuje program nejen líbivý, ale i realistický

Proti lidem z měst máme stále jednu podstatnou výhodu. I když nám letos kandiduje rekordních 45 kandidátů, většina z nás jich podstatnou část zná osobně. Víme, co dělali doposud, a dokážeme pravděpodobně i odhadnout, jak se zhostí případné role zastupitele, člena výboru nebo dokonce starosty. Můžeme si tedy dovolit luxus volit nejen rozumem, ale i citem.

Ať Vám Váš rozum a cit napoví cokoli, poslechněte je a využijte možnost spolurozhodnout o dalších čtyřech letech rozvoje našich tří obcí – Mukařova, Srbína a Žernovky. Špatné hlasy jsou jen ty propadlé! Přijďte v pátek 10. nebo v sobotu 11. října k obecním volbám do školní jídelny v Mukařově!

S úctou Vaši

1_eichnerova.jpg

Marcela Eichnerová,
předsedkyně Mukařov-ska, občanského sdružení
pro Mukařov, Srbín a Žernovku

 

a další kandidáti
 
mukarovsko-banner250.jpgRudolf Semanský, Přemysl Zima,
Robert Hegyi, Patrik Třeštík,
Tomáš Bergmann, Kateřina Čadilová,
Karel Křepelka, Kateřina Budínová,
Alena Semanská, Stanislav Müller,
Lukáš Podaný, Eva Hegyiová, Jan Uzel,
Tomáš Skalický