Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den s hasiči

30. 6. 2014

Tak jako každoročně, i v letošním roce se začátkem června na mukařovském fotbalovém hřišti konal Dětský den s hasiči.  Tato akce má letitou tradici a já považuji za milou povinnost při přípravách Dětského dne i následné organizaci na některém ze soutežních stanovišť pomáhat.

V rámci těchto příprav se snažím uplatnit i své výtvarné nadání :-) a tak i v letošním roce jsem pro
jednu ze soutěžních disciplín vytořil postavu "brankáře", který měl za úkol pustit za svá záda co nejméně golů..:-)
Opravdu velkou radost mi ale udělalo, že jsem byl osloven, abych na jednom ze stanovišť vytvářel obrázky na obličeje dětí.  Společně se dvěma dalšími kolegy - malíři jsme tak vytvořili kolekci nejrůznějších živých obrázků, zčásti dle přání dětí a zčásti dle vlastní fantazie, s jejichž ukázkou se můžete seznámit na fotografiích u tohoto příspěvku. Škoda že - i když možná k o to větší radosti maminek, většina výtvorů pak vzala za své při pěnové show..:-))

Další fotografie z Dětského dne naleznete ve fotoalbu Ing. Horáka, kterému tímto děkuji za poskytnutí odkazu na této adrese: http://horamil.rajce.idnes.cz/Den_deti_Mukarov_7.6.2014/ nebo na stránkách SDH Mukařov.

V rámci dětského dne nás rovněž poctila návštěvou i letka bojových letadel ze základny Čáslav, bohužel s ohledem na nabitý letový program se tak stalo před vlastním zahájením dětského dne.

I tak děkuji řízení letového provozu za vyhovění mé žádosti o průlet.

Rudolf Semanský

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den - facepainting