Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na Mukařovskou pouť

6. 8. 2015

Celý hlavní pouťový víkend, tj. v sobotu 15. a v neděli 16. 8. 2015, se můžete těšit na jarmark s výrobky ze Zápraží a Polabí – keramiku, košíky, textilní výrobky, šperky a také třeba zeleninu a bylinky.

V sobotu si navíc vyrobíte vlastní korálkový šperk s Darí Fejtkovou a v neděli namalujete keramický hrnek nebo ozdobu s Danou Daňkovou z Dílny Bludička.

V neděli pak za námi přijedou Múzy, které pomáhají dětem, hlavně těm z dětských domovů, ale zaujmout a pobavit dokážou určitě i ty, které přijdou na naši pouť.

Smysl pro rytmus si vyzkoušíte v bubenické dílně pod vedením Marwana Alsolaimana, kouzelnické triky vám nejen předvede, ale možná i poodhalí Paul Merild a svou fantazii vám na obličej přenes bodypainter Bob Hochmann. A pro ty, které zajímá spíš pohyb bude připravené balancování s woodkopfovými prkny nebo na chůdách.

A to ještě není všechno, podobně jako vloni bude už od pondělí 10. 8. na návsi nainstalovaná putovní kolekce výstavy Má vlast cestami proměn, kde má Mukařov i letos svého zástupce - proměnu kruhového objezdu na Budech.

pout2015_cela.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Mukařovská pouť 2015